Wielkie Finały IX edycji projektu „Zagraj na Bukowej”

Akcja „Zagraj na Bukowej” znów przyciągnęła na osiedlowe i szkolne boiska mnóstwo młodych adeptów futbolu. Wielki Finał tegorocznej edycji odbędzie się już w sobotę 18 maja na bocznym boisku Stadionu Miejskiego.

Bukowa ponownie zamieni się w „trójkolorowe wesołe miasteczko” – będzie darmowa cukrowa wata, popcorn i specjalna pracownia kibica, gdzie pod okiem animatorów sami wykonacie transparent! Zaplanowane będą także liczne atrakcje – bramki celnościowe, darmowe dmuchańce, czy możliwość pomalowania twarzy.

Zachęcamy również do odwiedzenia strefy odblaskowi.pl, w której spotkacie się z Maskotką Zebrą i otrzymacie GieKSiarski odblask. Swoją strefę będzie miał również Dectahlon, zapraszający na mini boiska do piłki nożnej, badmintona, koszykówki i speed ballu, a także do przymiarki sprzętu sportowego.

Startujemy już o godz. 12.30, gdy nastąpi rejestracja drużyn. Pierwsze spotkania rozpoczną się o godz. 13:00. Mecz, który wyłoni zwycięzcę tegorocznej edycji, tradycyjnie odbędzie się w przerwie ligowego spotkania GieKSy. Przypominamy, że mecz GKS-u Katowice z Bytovią Bytów zaplanowany jest na godz. 17:30.

Ważne zmiany organizacyjne! Wejście na boisko boczne Stadionu Miejskiego będzie możliwe tylko od strony Alei Dojazdowej w Parku Śląskim (przy restauracji “Champion”). Uczestnikom „Zagraj na Bukowej” przysługuje darmowy wstęp na mecz. Ich opiekunowie otrzymają w punkcie organizacyjnym vouchery, które w stadionowych kasach mogą wymienić na bilety.