Wielkie Finały i piknik rodzinny już w niedzielę!

W niedzielę czekają nas Wielkie Finały VIII edycji projektu „Zagraj na Bukowej”, które będą połączone z rodzinnym piknikiem.

Finałowe zmagania rozpoczną się o godzinie 9:00. Rejestracja zawodników biorących udział w turnieju przewidziana jest o 8:30. Treningi były otwarte dla wszystkich, ale w turnieju finałowym zagra po dziesięć dzieci z rocznika 2005 lub młodszych z każdej z lokalizacji. Wyboru składu dokonają koordynatorzy na podstawie frekwencji, a nie umiejętności piłkarskich. Młodym adeptom futbolu przypominamy, aby wzięli ze sobą legitymację lub inny dokument potwierdzający wiek. Zawody będą odbywać się w czterech grupach po pięć drużyn. Do dalszej fazy awansują dwie najlepsze, które w systemie pucharowym wyłonią parę finałową. Finałowe spotkanie zostanie rozegrane na głównej płycie boiska w przerwie pierwszoligowego meczu pomiędzy GKS Katowice i Górnikiem Łęczna. Wejście na mecz dla uczestników i ich rodzin będzie darmowe. Dla najlepszych drużyn przewidziano nagrody, ale pamiątkę otrzyma każdy uczestnik. 

Wszystkie pozostałe osoby zapraszamy na godzinę 9:00 – turniejowi piłkarskiemu będzie towarzyszył piknik rodzinny. Zapraszamy z dziećmi, bo przygotowano wiele atrakcji – dmuchańce, bramka celnościowa, darmowe gadżety, darmowa wata i popcorn, malowanie buziek, obecność GieKSika, animator balonowy (robienie m.in. zwierzątek). Oprócz tego będzie płatny catering, więc nikt nie będzie narzekał na głód. Piknik zakończy się chwilę przed meczem GKS Katowice, który zaplanowano na 12:45. Tak bawiliśmy się rok temu (kliknij tutaj). Na 1,5 godziny przed spotkaniem na Trybunie Głównej pojawi się strefa aktywności Fortuny. 

Wielkie Finały „Zagraj na Bukowej” doczekały się także wydarzenia na Facebooku (kliknij tutaj) – będzie nam bardzo miło, jeśli pomożecie w promocji turnieju i pikniku. Widzimy się w niedzielę!